Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velmi stary PC - PCI a USB

Zdravim,vyhorela mi zakladni deska,takze jsem si sihnal cca. 11let stare PC,nez koupim novou MB.Je to Duron 880Mhz,384MB Ram,Radeon 7000,AOPen AK73 PRO (aspon podle obrazku,AIDA 32 pise AK73A),Win XP Home SP1.S timhle budu muset vydrzet asi 2-3 tydny :/.Chci se Vas zeptat,jestli byste mi nezjistili jake ma tohle PC USB a PCI?(Jsem na mobilu,takze je to pro me velice zdlouhave..navic pres EDGE) Nejdriv si do toho musim sehnat sitovou kartu,to takovy problem neni.Ale pokud ma PC jen USB 1.1,musel bych objednat radic s USB 2 (potrebuji to kvuli iPodu),jenze nekolik radicu ma pry problemu s VIA chipy,a tak nevim ktery koupit.A navic nektery chteji PCI 2.1,nektere 2.2 a ja nevim ktere mam :/.

Diky za rady.

Ok.Díky za rady.Takže myslíš,že řadič USB 2 s rozhraním PCI 2.2 by tam měl jít?Nechci zbytečně vyhodit 300 :) .

Ve slušné prodejně ti to vymění, stejně tak při koupi přes internet máš možnost vrátit zboží do 14dnů.

Ty 3kila vyhodíš, protože za 3týdny se na ten řadič budeš moct jen dívat:-)