
Základní deska
Omlouvám se, už jednou jsem sem psal, ale ještě mi nikdo bohužel neodpověděl na jednu otázku... zítra si budu kupovat sestavu www.alfacomp.cz, a chtěl bych se zeptat, zda-li není potřeba vzhledem k hernímu využití počítače lepší základní deska. Děkuji, a přeji hezký den.
Ještě pro jistotu se zeptám - opravdu stačí ten 500w zdroj? Aby se mi to nepřepálilo, budu hrát hodně náročné hry (GTA IV, Crysis Warhead atd). Díky moc.
Jestli budeš taktovat a hrát náročné hry,tak 500W je málo.Zvolil jsi energeticky náročný procák i grafiku.Taky zakladovka,disk,ramky a periferie něco odeberou.Zdroj o více watech neznamená větší spotřebu.můj tip je 600-650W http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 8O0V41NMNGB
není to až tak moc navíc
Tvůj tip je LC-POWER. Je vidět, že jsi znalec, ale raději už nic nepiš.
prodejce uvádí
Max. proudový odběr +3.3V 35 A
Max. proudový odběr +5V 40 A
Max. proudový odběr +12V1 17 A
Max. proudový odběr +12V2 19 A
Pokud to nesplňuje,tak je to klamání spotřebitele s důsledky z toho plynoucími
Jsem zvědavý, jaké důsledky plynou z incidentu, při kterém ti tento krasavec pošle do pekel sestavu třeba za 15k Kč.
Jedna bouřka ti pošle do pekel i sestavu za 100k.Můžeš si pak stěžovat u velebníčka při zpovědi
Nekvalitní zdroj ti usmaží sestavu a ještě za to zaplatíš
podle čeho se pozná nekvalitní zdroj?Že nenese jméno světoznámého výrobce?
velice jednoduse, vaha znackoveho zdroje je alespon dvojnasobna oproti tomu neznackovemu.
Proč sem pleteš bouřku? Přepěťová ochrana není nic drahého. Radši vysvětli ty "důsledky z toho plynoucí".
důsledky z toho plynoucí spočívají v tom,že každý právní spor,kdy dojde k poškození tvého majetku vlivem mylné informace vyhraješ.
To si radši koupím značkový zdroj za stejnou cenu s nepočítaně dobrými zkušenostmi, než abych se tahal po soudech.
to,co koupíš v česku za přiměřený peníz je asi tak nastejno.Je to spotřebka,za 3roky vyhodit.Mám v archívu 7let starý noname zdroj 250W KME v bedně za 490kč, dodnes jede.Nikdy neselhal,nic neodvařil
Někdo říká, že 500w při hraní her i taktování stačí, jiní zase že ne... řekněte mi prosím někdo tedy, jak to je?
To jsi opravdu tak neschopný, že si neumíš najít nějaké test?
Třeba tady - SPOTŘEBA
http://pctuning.tyden.cz/hardware/graficke-karty/1 9939-nvidia-geforce-gtx-560-ti-predstaveni-budouci -legendy?start=14
Nebo si chceš pokecat!