Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odesel zdroj, nebo neco jineho?

dobry den, dnes mi klekl pc..bezel normalnee asi 2x se vypl zapl monitor potom zacalo neco smrdet a pc se vypl.. nasledne uz nenaskoci.. kdyz se pokusim ho zapnout, tak problikne predni dioda a vetracek se snazi roztocit ale otoci se tak o 10stupnu a tim to konci.. tak mne napadl zdroj.. je to starsi pc a zdroj je to nejaky HEDY napeti atd img207.jpg .. myslgte, ze je to zdrojem? popr. kolik stoji takovej novej a je slozita vymena, nebo to zvladne i lajk? diky moc za rady a nazory

Zdravím, takže po výměne GK běhá vše, jak má, takže chyba byla v GK.. Ovšem mám ted v pc prozatímní můžu ji mít za krábu cigar je to ATI RADEON 9000... Má cenu koupit něco silnějšího do AGP slotu ? dejme tomu tohle ? > http://planetapc-resellerweb.systemb2b.com/grafick %C3%A9-karty/asus-ah3450-radeon-hd3450-512-mb-ddr2 -%2864bit%29-hdcp-dvi-agp-box/p-c6503052 .. rád bych hrál sic jen strategie, které mají obyč. 3d grafiku nic náročného na x1650 to běhalo v pohodě .. otázka je má to smysl koupit, nebo jsou to ,,vyhozené peníze,, ? jelikož stejně za pár měsíců budu skládat uplně nový pc.. co by jste doporučili ? vím, že je těžké někomu na dálku poradit v tomto smyslu ale co by jste na mém místě dělali Vy ? díky za tipy :)