Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gamepad - ve hrách prostě nejede

Připojil jsem Xbox 360 gamepad ke svému PC přes USB kabel. Win ho našel, zaregistroval a nainstaloval, ale ve hrách prostě nejede. Hledal jsem nějaké nastavení ve Win nebo něco podobného, ale zatím bez úspěchu. Poradí někdo? Předem díky.
Zmena predmetu, pôvodne: gamepad (los)

Ja sa uz nepamatam ci som instaloval ovladac, ale na 70% nie, kazdopadne vyskusaj odpojit kabel, zapoj do ineho slotu, pockaj ci sa nenainstaluje sam - sleduj ci prebehne instalacia v poriadku alebo nie, ak ano, vyskusaj ho v nejakej overenej hre, ak nepojde, odpoj, odober v spravcovi zariadeni, nainstaluj ovladac z CD alebo internetu, ked ta vyzve zapoj kabel.

V jednej zavodnej hre som mal problem ze boli nastavene packy a plyn/brzda, ale v hre nefungovali, pri kazdom spusteni hry som musel nastavit smery, plyn a brzdu znovu, neviem ci to nebolo tiez NFS, ale ked nejde v ziadnej hre, tak skus to vyssie, ak nepomoze, iny PC alebo reklamovat.

jen se zeptám čteš to?zkusil jsi něco-jinak w7 mi ho sice ukázalo ale i tak jsem tam musel dát tem ovladač nebo jinak mi to nešlo-mimochodem před měsícem MS vydal i ovladač ve volitelných aktualizacích a ten stačí!!takže se podívej i na volitelné aktual a ten ovladač si nainstaluj.ps normálně mi jede i NFS