Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nedrží nastavení rychlosti ukazatele myši. win xp pro SP3

Všechny zdravím, jsem už z toho na nervy. PC: A8N-E, Opteron 144, X1950pro, 4x512 A-DATA. LCD 17, rozlišení 1024x768. Zapnu PC a nastavím rychlejší posuv krysy, po restartu je zas nastavení zpět. Myš je to obyč, optická co se dává k dell optiplex i s klávesnicí. Ovladač klasika win ps/2. Ovladače chipsetu a vůbec všeho jsou aktuální. Superantispyware v nouzáku par špehováků odstraněno, jinak čisté. Nenapadá Vás něco? Děkuju

zkus jiný myš jestli se nechová inteligentněji.

nebo mrkni do registrů na hodnoty v [HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Mouse] - jestli se ty hodnoty mění, když si změníš citlivost.
respektive zajímavěji vypadá klíč [HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Mouse].
tomu klíči kde se změny citlivosti zapisují, bys pak zablokoval práva pro "system", a povolil je jen pro "administrators" nebo "everyone".

To je vlastně jediný co mě napadlo, že to bude od nějaké havěti. PC jsem koupil synkovi za par kacek uz i nainstalovany. Odebral jsem co se dalo, jelikož nezbývá teď moc času na komplet reinstal. Asi se tomu stejně nevyhnu a budu to muset nahrat na novo. Alespoň teď můžu v klidu vrtat v registrech a zkoumat co to s tou myší udělalo. Večer určitě dám vědět co to bylo za šmejd. Dík za odpovědi