Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s HD grafikou v sandy bridge

Dobrý den,

prosím o radu. Sestavil jsem nový comp založený na procesour Intel i5 2500 s integrovanou grafikou Intel HD 2000.
Procesor je osazen v BM Gigabyte H67A UDH3 B3, RAM DDR3 4GB kit...¨¨

PC je primárně určeno ke střihu digitálního videa. Vše maká jak má, svižně a bez chyb.

Jen při spuštění Studia se objeví hláška v angličtině, kde je psáno, že se objevila chyba při startu Magic Bullet Looks v použití vaší grafické karty. Ujistěte se, zda vaše GK podporuje minimum požadavků pro MB a jestli máte nainstalované všechna aktuální ovladače.

Máte s tím někdo zkušenosti?..

Studio prostě tu grafiku nezná a nepodporuje. Tak švihne chybovou hlášku.
Pokud nepomůže nový ovladač nebo nová verze studia /případně nějaký patch/ je to na koupení nové grafiky.Samozřejmě se můžeš skusit obrátit na výrobce studia....