Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook Packard Bell se sám vypíná

Dobrý den, mám problém s notebookem.
Zn. Packard Bell, intel core i5, ati mobility radeon HD 5650 graphics 1 Gb a operacni system windows 7 home premium. Sam od sebe se vypina, chvili na nem pracuju, pote se vypne a sam od sebe zapne ale na monitoru se nic neobjev, takze ho musim cely vypnout a po chvili zase zapnout, ale ten problem se porad opakuje. Prosim o radu o co s tim nebo alespon jaka by mohla byt pricina.

Dekuju vsem kdo se ozvou.

Změna předmětu, původně: Sám se vypíná.....
Změna kategorie, původně: Software (host)

Dovolím si vložit z pošty

Zdravím, píšu ohledně toho, jak jsme řešili to vypinání notebooku. Teď jsem ho nechala delší dobu vypnutý, co to udělá.
Průběžně se dívám na teploty - zvyšují se podle toho, co s notebookem dělám. Když byl úplně v klidu, teplota se zmenšila. Takže to bude asi tím že se přehřívá ne?
Ráda bych se zeptala, jestli můžu notebook sama něják vyčistit nebo zajít někam do opravny? Popř. A jestli to vypínání nemůže být způsobeno něčím jiným a ne tím přehříváním?

Děkuji za rady

Já poradím snad zítra. Dnes jdu spát. Jsem hotovej z práce.

krátce řeknu, že tvoje teploty byly v pořádku, tudíž bych přehřívání vyloučil. Snad ostatní poradí více.

Já tedy nevím. Ve světě desktopů řádí nafouknuté kondenzátory jak černá ruka, že jakmile počítač zablbne, tak se mohou vsázet boty i prvorozený syn, že je to tím, ale u notebooků po nich nikdo ani nevzdechne. A přitom by to často tak krásně pasovalo...
(já vím, u desktopu stačí odšroubovat 2, maximálně 3 šroubky a člověk vidí, kdežto u notebooků je těch šroubků okrouhle tak sedmapadesát, k tomu pár zacvakismů... - a člověk má hromadu v tomto stavu nefunkčního šrotu)