Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto windows

dobrej mam windowse Home. ale už nemam štítek s originalnim kličem nebo co to je a proto musim každejch těch 30dni přeinstalovávat windows a už me to fakt nebavi existuje enjaky crack nebo tak neco ....díky moc lidi

Špatný nadpis, špatná kategorie, špatná otázka a špatné chování. LOCK
Při dalším výhřezu následuje ban. (Kurt)

Děláš si pr..l? Myslíš, že tady bude někoho bavit se starat o zloděje? Uvědom si, že počítač není jen bedna a monitor, ale hlavně to uvnitř, ty data a za ty se kupodivu musí také platit. Takže odpověď vlastně stejná jak M-pol, kup si to a budeš v klidu.