Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapnutí PC

Dobrý den,
v poslední době se mi stává, že moje PC po sepnutí startovacího tlačítka nereaguje nebo reaguje ale pouze bedna, začnou běžet všechny větráky, ale monitor zůstává dál v úsporném režimu a nezapne se, jindy je zas vše v pořádku. Děkuji za odpověď.

Bereme na vědomí. Není zač, rádo se stalo.
No, ale bez legrace (sám sis naběhl - schází otázka, takže asi nic nechceš vědět, jenom si tak asi stěžuješ...). Může to být jak zdrojem, tak základní deskou. Máš-li možnost, zkus jiný zdroj a prohlédni kondenzátory na základní desce, jestli nejsou nafouknuté. Také můžeš přeměřit baterku CMOS, jestli má 3V.

Pánové teď jsem byl osvícen. Teď mi došlo, že mi na PC věčně jdou pozadu hodiny což znamená že budete vybitá CMOS, ale nikdy by mě nenapadlo, že způsobí to co způsobila. Takže moje otázka zní: tu CMOS koupím v obchodě s PC?. Jsou nějaké druhy nebo jsou jednotné? Mimochodem děkuji za to osvícení.:-D