Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plná mezipamět

na počítači mám fyzickou pamět celkem 3069 Mb a ztoho mám skoro permanentně v mezipaměti přes 2000 Mb i když nejsou spuštěny žádné programy, moc se v tom nevyznám a nechci se v tom zbytečně vrtat, prosím o polopatou radu jak mezipamet vyčistit, Děkuji za všechny odpovědi

vyčistit se dají pracovní sady programů. v paměti nejsou jen programy, knihovny a ovladače- jsou tam i obrázky, texty, videa, databáze... v klidu nechej správu na systému, uvolní si jí, když bude třeba.