Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno office-chyba pri instalacii

pri instalacii Officu 2000 mi napise chybu: Pri instalacii ovladace ODBC Microsoft Text Driver(*.txt,*.csv)doslo ku chybe.Presvedcte sa ci subor Microsoft text driver(*.txt,*.csv)existuje a ci k nemu mate pristup.neviete co mohlo sposobit tuto chybu?dakujem

Nevies anglicky? To co instalujes nie je urcene pre tvoje Windows. Uz to vo svojich Windows mas, nemusis to instalovat.

Pravdepodobne si si to odstrelil tym nLite, radsej sa ani nesnaz do XP nacpat nejake kniznice W98, ale trochu sa krot pri orezavani tych WinXP, nevyhadzuj z instalacie veci ktore nevies naco su.

Skusal si stiahnut ten posledny? (MDAC2.8 SP1)? Ale aj tam pisu ze je to len pre W2k, W98, WinMe. Asi si verziu Win kontroluje instalator, ak je tam viac setup.exe v podadresaroch skusil by som to nainstalovat osobitne, ale ak ti mam poradit normalne, tak nainstaluj si normalne WinXP, lebo s tym co si si vyrobil tu asi budes davat podobne otazky este aj na buduce vianoce. :-)