Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Formátování disku

Ahoj,

mám XPečka, a chci tam dát Windows 7. Prý že to udělá po instalaci nějaké Windows Old, kde je vše, co bylo, a je tu nový systém Windows 7. Ale disk nebyl zformátovaný, což já chci udělat (uplně to vyčistit). Vždycky jsem formatoval přes dvdečko XP, kde to nejdřív zfromátovalo, a hned začalo instalovat XP. Chci se zeptat, je někde ještě před instalací Windows 7 možnost zformátovat disk? A pokud ne, jak udělám to, aby se nějak (přes nějaký program či nějaké vypálení formatovacího disku) daný disk zformatoval a poté jsem vyměnil DVD za dvd Windows 7 a začal jsem "na novo" instalovat Windows 7? Jedná se upgrade DVD Windows 7.

Děkuji za rady

Jo...

Nyní dostaneme na výběr, zda chceme provést Upgrade (tato volba se nám zpřístupní, pokud instalujeme systém Windows 7 například na počítači, kde je již nainstalována předchozí verze operačního systému Windows), nebo Custom (nainstalování čistého systému), kterou vám vřele doporučuji, jelikož při pokusu instalace systému Windows 7 přes Upgrade systému Windows Vista u mě bohužel selhalo a systém se nenainstaloval.

http://www.fantomasmag.net/clanky/windows-7-instal ace-krok-za-krokem.aspx