Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémové napájanie.

Dobrý deň.
Nedávno som stiahol PC Wizard 2010 a po spustení mi ukázal nasledovné hodnoty napájania: Processor Voltage - 0,98V
VIN 1 - 1,11V
Napájanie +3,3V - 3,46V
Napájanie +5V - 5,18V
Napájanie +12V - 7,36V
VIN 5 - 1,05V
VIN 6 - 1,08V
Nepáči sa mi ten pokles pri 12V na 7,36V. Menil som aj zdroj a hodnoty sú +- rovnaké.Počítač beží dobre,akurát pri záťaži(napr. hry) sa vypne.
Kde môže byť problém ?
Ďakujem.

Zhruba při desetivoltech se vypíná motor klasického pevného disku. Pravděpodobně by tuhle změnu napětí neutáhly ani měniče napětí pro procesor a další obvody.Takže to zřejmě ukazuje kraviny.Pokud máš pořád pochybnosti změř to /nech to změřit.