Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ramka - muze se spalit?

Ahoj,chtel bych se na neco zeptat.Mam tento Notebook http://netfox.cz/hp-620-t4500-15-6-cam-4gb-500gb-5 -4krpm-dvdrw-wifi-b-g-n-bt-win-7-pre64-bag_d179830 .html a udelal jsem si pred 2 tydni Server pres Microsoft Virtual PC(Server hry Metin2).Ramku si muzu vybrat pro server vetsinou davam kolem 1.5GB a zbytek zbyde mam celkem 4 GB,ale vyuzit muzu jen 3 GB kvuli 32 bit verzi Win7.Fyzickou pamet mam se Serverem kolem 65-80% s processor kolem 15%,kdyz zapnu klienta mam vic.Ze strany kde je vetrak mi pres den fouka pak uz horko.Slysel jsem ze se takhle nekomu muze i spalit Ramka.
Myslite,ze to skodi Ramkam?
Změna předmětu, původně: Ramka (LaKr) (Kráťa)

Ramka - muze se spalit?

Může. Při teplotách nad 10stupňů je to možné. Většinou se spálí tak že ji tam trouba narve naopak.

Jestli jsi myslel zda se ramka může pokazit - ano může. Cokoliv se může pokazit, pyramidy už se taky kazí:-) Ramky většinou vydrží nejdýl nebo když už se jedna pokazí stojí málo.m To bys ten ntb mohl mít rovnou ve vitríně ve vakuu a nepoužívat...