Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení HD videa

Potřeboval bych slepit úptržky HD videa v nějaký větší celek.Zkoušel jsem bez úspěchu Freevideojoiner,Vdub a Vdubmod.Avidemux videa spojí,ale zvuk jde pouze u první vložené části.Daří se to ve FormatFactory,ale chtěl bych,pokud je to možné,aby to proběhlo bez rekomprese.Ve FormatFactory to trvá s přeuložením do avi nebo mkv neúměrně dlouho,na mém PC až 5x déle než realtime.A to nejdůležitější,software by měl být free.Video je ve formátu dle obrázku.

[http://img543.imageshack.us/img543/4059/toshibar.j pg]

jestli je zvuk rozdílný, tak to může být takový výsledek.

bez rekomprese to půjde, pokud jsou videa stejná (použitý kodek, rozměry obrazu apod.) na tom obrázku vidím standardku- porovnej to s druhým videem

nechceš to všechno naházet do mkv bez nějakého laborování? mkvtoolnix

mkvtoolnix v podstatě využívá schopností kontejneru mkv. avidemux, vd apod. jdou na to "editorově"- snaží se video spojit. mkvtoolnix jde na věc "kontejnerově". matroška kontejner je takové malé kapesní dvd video- dáš tam kolik streamů chceš, každý video stream může mít desítky audio streamů, titulků, kapitol, textů... takže toolnix ti vloží proudy do jednoho kontejneru a navenek se to bude jevit jako jeden soubor.