Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava hotfix

Zdravim, mam problem s bluescreen http://img130.imageshack.us/img130/1099/bluescreen view.jpg , tak jsem patral po netu po nejake rade jak to opravit. Nasel jsem primo na strankach microsoftu, ze si muzu od nich stahnout opravu hotfix na windows 7. Stahl jsem si ji a kdyz jsem ji chtel nainstalovat vyskocila "chybova" hlaska: Aktualizace neni pouzitelna pro vas pocitac. Skusim sem proto i tuto opravu stahnout jak na 64bitovy system tak na muj 32bytový system ale ani jedna nejde. Mate nekdo nejake skusenosti s timto nebo nevite jak jinak opravit chybu (viz. na zacatku) bluescreen? Dekuju

už jsi tu s tím byl, furt to vidím na chybu hw, případně nějakého driveru.
nepíšeš co jsi za celou dobu zkusil, kromě jednoklikacího nástroje ms.
máš pořád stejnou příčinu bsod? opakuje se to denně? týdně?

dva dotazy na jeden problém, jediný printscreen dokola - to je málo informací i na věštění z lógru.