Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dotaz k výměně procesoru

Dobrý den, mám dotaz, budu měnit procesor AMD Athlon 2 x4 630 za AMD phenom 2 x4 965 a stačí to jenom vyměnit a nebo se to ještě v biosu nějak nastavuje? Nikdy sem to nedělal tak se chci zeptat.

nemáš pravdu zkusil sem taktnout procesor navíšením FSB v biosu a po zkoušce her (COD black opss, TRU, assassins creed 3)beželi ůplně parádně bez sekání a i s nějakým vyhlazením ůplná paráda. Takže teď vím že je to procesorem.