Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HijackThis log_vs Autoruns

Mám dotaz na úplnost informací o rezidentních programech resp. autostart službách pomocí HijackThis.
Takový Autoruns tam toho co běží na pozadí zjistí omnoho víc. Jak je to tedy? Platí stejný metr pro všechny (zjisťovače), nebo to je jinak?
díky za radu
Petr

porovnej si sám co ti víc vyhovuje. podobný výpis jako hijackthis má i combofix. autoruns nepoužívám, takže nemůžu konkrétně srovnat. obecně:
toho co se v pc spouští po startu je mnohem víc, než tyto logy obsahují. kvůli přehlednosti + pravděpodobnosti výskytu malware a hlavně kvůli ochraně systému před klikajícím uživatelem neukazují spouštěné drivery, vynechávají běžící služby microsoftu. (například známý "sms výpalný vir" by se takto před výpisem schoval).

mě v těch výpisech chybí obsah naplánovaných úloh (combofix tuším zobrazuje), a taky by mohly vypisovat stav funkce autorun.