Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ked je admin prasa

takto to dopadne: NBU - owned(ownd,pwnd,pwned), ked si admin mysli, ze zabezpecenie zalezi od operacneho systemu. ]:( "pochopim" to este u najakej nezaujimavej sieti, ale siet akou je NBU - narodny bezpecnostny urad, tak toto nema obdoby. :-? viac sa mozte docitat na: 442

Docela me pobavilo co jsem si k tomu precetl tady 130484

Vyhlasenie NBU k famam Po vykonani dokladnej bezpecnostnej kontroly sme zistili, ze tzv. k uniku dat nemohlo dojst, nakolko mame dvere zamknute a Jozo vo vratnici do budovy nepustil ani nohu. Aby sme dostali svojej povinnosti vyplyvajucej zo zakona, odomkli sme a vykonali aj prehliadku v miestnoti kde mame zamknuty toten kompjuter. Naslednou obhliadkou bolo zistene, ze boli zavrete aj okna, takze k ziadnemu uniku informacii nemohlo dojst. Cele to povazujeme za nevyberany utok opozicie na demokraciu a navrhneme zvysenie nasho rozpoctu o 200mil. Sk, za ktore by sme od Ferovej firmy kupili tesniacu pasku pod dvere a okna a tym dosiahli este vyssiu bezpecnost nasho pocitacoveho systemu.

S pozdravom
Bezpecnosti zdar
Nacelnik security commandos NBU

Ne, že bych tomu postupu nějak moc rozuměl, ale při čtení článku na blackhole jsem se docela pobavil. Zajímavé, že uživatel/admin "nbusr" používá stejná hesla, jako já názvy dočasných adresářů, když potřebuju něco někam v TC překopčit: "123" nebo "aaa". :-D

Pamätáte sa, keď júni 2002 v správach prebehla informácia o prieniku hackerov do databáze Orange a EuroTelu? Orange hovoril, že nič také sa nestalo a že je to výmysel. Ako je teda možné, že mám túto databázu doma a sedí ešte aj dátum jún 2002?:-D Tak isto sa teraz vykrúca NBÚ. Som zvedavý, koľko utajených skutočností je mimo nich.:))