Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ked je admin prasa

takto to dopadne: NBU - owned(ownd,pwnd,pwned), ked si admin mysli, ze zabezpecenie zalezi od operacneho systemu. ]:( "pochopim" to este u najakej nezaujimavej sieti, ale siet akou je NBU - narodny bezpecnostny urad, tak toto nema obdoby. :-? viac sa mozte docitat na: 442

Pamätáte sa, keď júni 2002 v správach prebehla informácia o prieniku hackerov do databáze Orange a EuroTelu? Orange hovoril, že nič také sa nestalo a že je to výmysel. Ako je teda možné, že mám túto databázu doma a sedí ešte aj dátum jún 2002?:-D Tak isto sa teraz vykrúca NBÚ. Som zvedavý, koľko utajených skutočností je mimo nich.:))