Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi monitor

Ahoj všem,

Zapnu počítač,počítač běží ale nejde mi monitor píše -No Signal,kabel je dobře zapojen na jiném pc monitor jde.

Děkuji za rady

Může to být cokoliv, co je v počítači - od grafické karty, přes zdroj až po základní desku (nebo i disk, paměti...). Dej to někomu, kdo tomu jednak trochu rozumí a hlavně má možnost podezřelé věci vyzkoušet někde jinde. Jinak to totiž v amatérském (ani poněkud profesionálním) prostředí nejde - zkoušet postupně, co by to tak mohlo být.