Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s pevným diskem

Zdravím,
byl jsem nucen přeformátovat Windows(XP) kvůli špatně nastaveným prioritách, ale to už asi nemá smysl rozebírat... Mám dva pevné disky, SATA(250 GB) a ATA(80 GB), když jsem chtěl smazat oddíl ze SATA disku, tak mi to ukázalo, že SATA disk nereaguje... při restartování PC v instalaci se vůbec SATA disk neobjevil, pouze možnosti s ATA diskem.
Vůbec nechápu, co s tím může být... kabel vypadlý není, tak jsem nepochopil jádro problému (IDE Master not detected, jinak ostatní IDE jsou nalezeny, že by to bylo tím?)
Pokud mi někdo poradí a pomůže, samozřejmě bude mít můj veliký dík.

No, pokud ono nespecifikované "TO" byla manželka nenávidící počítače, tak se ani nedivím, že ti SATA disk neukázala. Pokud ale ono tajemné "TO" bylo něco jiného, tak by nebylo špatné napsat, co to bylo...
Jinak také neuškodí se přesvědčit, jestli u svého utajeného počítače máš zapnut řadič SATA.