Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zmizla mi lišta

Dobrý Den...
Prosím poraďte mi. Zmizla mi lišta kde je Minimalizování,Maximalizování a Zavřít (při složkách, webových prohlížečích, atd.) Když jsme zkoušel změnit motiv vůbec to nešlo a změnilo se to pouze na Klasické nastavení a nejde to zpátky. V nouzovém režimu to jde normálně,ale při normálním ne... Prosím poraďtě byl bych moc rád kdyby někdo pomohl :) Předem moc moc moc děkuji :-)

No jo no u mě na pc je vždycky nějaká novinka

A možná je čas udělat v tom bordelu (tvůj PC + prohlížeč) trochu pořádek a formátovat a instalovat dočista dočista? Určitě máš image systému, takže to obnovíš za pár minut. Pokud nemáš, ber to jako nápad pro další "novinku" v PC. :-D