Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem rozdeleni disku

docetl sem se ze disky rozdelim (win7)tak ze kliknu pravim tlacitkem na tetno pocitac, spravovat>>sprava disku....takhle dejmetomu z puvodniho "C:\"100GB udelam dva "C:\" "D:\" po 50 GB na plose se mi udela 50GB soubor a ted by me zajimalo jakou to ma vyhodu/ nevyhodu kdyz mam vic oddilu..?

Výhoda spočívá v tom, že oddělíš data a programy (programy jsou systém plus naistalované aplikace). Takže nainstaluješ systém a aplikace, odladíš a zazálohuješ. V případě havarie obnovíš ze zálohy do původního stavu. Druhý oddíl s daty pak zálohuješ průbežně, přírůstkově.

podle naprosto debilního dotazu chceš zřejmě za každou cenu (asi podle nějaké lamy z okolí) vytvářet dynamický disk, i když nevíš co to je a proč to máš dělat.
nerýpej do toho, radši nakrm prase.

oddělení systému od dat: důvod viz předkolegové. průzračně jednoduchý a pochopitelný postup (zmenšit c:, vytvořit d:, přesměrovat dokumenty). ve tvém případě však za životnost dat nedám ani pětník.