Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém se spuštěním DOSovského programu v celoobrazovkovém režimu při připojení ke vzdálené ploše.

Na PC, kam se ve WinXP připojuji přes vzdálenou plochu, mám DOSovský program, který lze spustit jen ve fullscreenu (neptejte se proč, nevím to, všechny známé finty s *.pif, configem.nt, autoexecem.nt a pod. jsem vyzkoušel). V každém případě ale ten program v celoobrazovkovém režimu bez problémů chodí.
Když si jej ale chci spustit přes připojení ke vzdálené ploše, objeví se mi hláška:

C:\Windows\system32\cmd.exe
Inicializace celoobrazovkového systému pro video-zařízení se nezdařila. Vybráním příkazu Zavřít ukončíte aplikaci.

Z uvedeného pravděpodobně vyplývá, že terminálový PC se pokouší v okně zobrazit program, který se obecně v okně spouštět neumí. Je tedy nějaká cesta, jak se k tomuto programu vzdáleně dostat ?

Díky za případné tipy.

Hoste a MKc, měli jste pravdu, v tom DOSBoxu to chodí. Já jej ale moc neovládám, takže se musím podívat, jak se řeší problém duplicitního kurzoru apod. V případě nezbytnosti by to ale zřejmě používat šlo.

Pro MKc: Rychlost porovnávat nemohu, nemám s čím. Budiž ale řečeno, že zatím nějaké výrazné zpomalení neregistruji.