Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejede mi internet - chyba 106(net err_internet_disconnected)

dobry kdyz se me povedlo rozjet pocitac na nove grafice odinstaloval sem stare ovladace restartoval pc a ted me internet pise chyba 106(net err_internet_disconnected) internetove spojeni se stratilo a nad tim je napsany at zadam ve startu do spustit neco s networkem ale to pak napise ze windows network nemuze nalezt
Změna předmětu, původně: nejede mi internet (shark.jd)

chyba 106

co máš za připojení? to je nějaký modem?
máš doma více počítačů? pak si pořiď normální router.

ovladače čeho přesně jsi odinstaloval - a jak se ti staré ovladače čehosi objevily v nové instalaci?
neodinstaloval jsi třeba nforce drivery místo grafiky nvidia?

Napíšu to jeste jednou aby to melo hlavu a patu. Odpoledne jsem dosel dom z novou GK (radeon HD 3450 agp)zapl sem pc chtel jsem odinstalovat ovladace od staré invidie ...tak jsem je odinstaloval ( je taky moznost ze jsem to nejak prehlidl a odinstaloval jsem nforce drivery ) ale tím si nejsu jistej. Pak jsem do PC vlozil radeon a nainstaloval ovladace na tuto GK ... po instalaci jsem restartoval pc ... chcu zapnout net,a internet me napise tu chybu...