Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zablokován flash disk, nelze zformátovat

Dobrý den,

mám takový problém ohledně flash disku a potřeboval bych prosím pomoc.

Mám 8gb "takeMS" (systém souborů=FAT32).

CCa před dvěma týdny jsem kopíroval data z bratrova PC (pravděpodobně jsem vyselektoval více než 8gb dat), při kopírování se mi to seklo a poté jsem flash disk vyndal.

Nyní se po vložení do ntb zobrazuje jako nenaformátovaný.

1, formát z windows není možný hodí to na 99tém % chybu, že nelze formát dokončit

2, přes nástroje pro správu je to stejný případ jako bod 1

Bohužel (nechápu proč) nelze při formátování zvolit "NTFS".

Stáhl jsem si prográmek "partition magic 8.0" , ale v tomto programu se mi flash disk nezobrazuje.

OS mám Win XPro

Děkuji za ochotu a čas,

S pozdravem
TV

Ked ti uz nejde o tie data, tak mozes skusit stiahnut killdisk, a dat si v nom ten disk kompletne prepisat nulami (po prepisani uz nebude mozne ziadne povodne data z neho obnovovat). Ale moze sa potom dat naformatovat. Ked nie tak ho mozes vyhodit.