Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem tvorba webu

Zdravím návštěvníky tohoto fóra, potřeboval bych radu o tvorbě webu. Nikdy jsem web nevytvářel a dá se říct že nevím jak na to, potřebuji vytvořit reklamu pro moji hospodu která bude vypadat k světu. Mohl by mi někdo poradit nějaké základy, návody nebo programy v kterých to budu schopen splácat ? Děkuji za ochotu.

Zdravím, času nikdy není moc ale pro reklamu se má udělat maximum. Chápu že je to ode mě troufalé ale HTML se mi dvakrát nelíbí chtěl bych web který se bude tvářit hezky po designové stránce věci. Potřebuji tam dát pár fotek herny, napsat nápojový lístek a každý týden psát akce které dělám..

Nikdy jsem web nevytvářel

Každý umí něco, ty jsi třeba dobrý hospodský, někdo zas dělá dobré weby.

reklamu pro moji hospodu která bude vypadat k světu.

To máš docela dost sebevědomí, když jsi zatím nevytvořil jediný web a myslíš, že ten tvůj první bude vypadat k světu.

návody nebo programy v kterých to budu schopen splácat ?

Splácané stránky od amatéra? Není nic horšího. Chceš lidi do hospody nalákat nebo odradit?!

Před třemi týdny zde vyšel na toto téma článek - doporučuji přečíst (to není sebereklama, i když to tak vypadá :-p)
http://pc.poradna.net/a/view/644398-vytvarime-svou -prvni-internetovou-stranku