Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nákup reproduktoru

Čau,
Chtěl by si koupit reproduktory 5.1,ale vůbec se v tomhle tom nevyznám...mohly by jste my prosím něco doporučit?cena kolem těch 1500Kč...díky

S touhle cenou je to skoro jedno.. Genius, Logitech, Creative...budou mít podobnou "kvalitu". Musí to být nutně 5.1? Je to spíš na hry, filmy , nebo na "muziku" ( jakou?). Jak velkou místnost chceš ozvučit?
P.S. "by jste my" je nesprávně, správně je " byste mi" .

tak jsem se rozhodl pro GENIUS Home Theater SW-5.1 400 ale ještě jsem se chtěl zeptat jak je to s připojením na notebook? budu muset koupit nějakou redukci?nebo to půjde zapojit normálně na 3,5 jack?

Nechce se mi to hledat ale vzhledem ke stáří to má nejspíš jen stereo (2,0) zvuk. Takže z těch pěti beden by ti hráli dvě a subwolfer. Kup si za ty prachy kvalitní 2,0 nebo 2,1 ve dřevě. Něbo si přečti manuál jestli to umí 5,1...