Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pozeranie stiahnutych filmov z pc na TV

Zdravim,

prosim Vas, existuje nejaky kabel alebo zariadenie na pozeranie filmov v TV, ktore si vopred stiahnem do pc? Pozeranim serialov na pc sa dost kazi zrak, a tak by to bolo vyhodnejsie pozerat v TV. Ak nieco take existuje staci iba odpisat, ze co je to.. Dalsie informacie o tom by som si uz nasiel.

Dakujem

Pozeranim serialov na pc sa dost kazi zrak

Fakt? Já to sleduju i na mobilu :-D.

Jde to vypálit na DVD a koukat přes DVD přehrávač, třeba...Nebo nedáš kabel do monitoru, ale do TV. Nebo HDMI kabel. Ovšem nevim co přesně si mám představit pod pojmem "Sledování na pc...

Edit : stará Orava asi nebude mít HDMI, ani DVI, ani D-SUB...