Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Naformatovanie este nenaformatovanej casti disku

Pri instalacii Windows 2000 na novy pocitac som svoj 120GB disk rozdelil nasledovne: vytvoril som logicke disky C,D,E (20,30,55GB) a zvysok disku som nechal nenaformatovany (so zamerom dat tam v buducnosti Linux). Teraz by som potreboval tych zvysnych 15GB naformatovat, aby som sa k nim z Windows dostal. Vie mi niekto poradit, ako na to?

V XP je to: pravé tlačítko na Tento počítač -> Spravovat -> Úložiště -> Správa disků.
Tam klikneš na disk (v tomto případě na zbývající místo) pravým tlačítkem a zvolíš, co s ním chceš udělat (Vytvořit oddíl).
Doufám, že ve Windows 2000 je postup stejný. :-|