Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová pc sestava

Zdravim,poskladal jsem si na alfa computer pc sestavu a chtel bych ju jeste dneska obednat takze bych chtel slyset nazory od zkusenych jestli pc pojede bez problemu,jestli je to slozene dobre atd... propripade nejakej lepsi navrh odvas.A jeste jeden dotaz moje LCD ma D-sub vystup a grafika GTS 450 to nemá.kdyz budu obednavat tu sestavu dá se prímo na alfacompu zazadat aby me tam ktomu nejak pridaly ten D-sub vystup ? abych to normalne doma mohl bez problemu zapojit ? diky moc.

SESTAVA : http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_121I0 10KAI01008Q01106M010XR8010TUD010RM1010P6L0110IO01

Proč ne, ale je to skříň se zdrojem umístěným dole a tím pádem ventilátor zdroje nepomáhá v cirkulaci vzduchu ve skříni.
Proto má ta skříň pozici pro ventilátor/y nahoře, je to další zbytečný zdroj možného hluku.
( vybraná skříň v sestavě splňuje naprosto to co potřebuješ )