Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky webhosting?

Zdravím potřeboval bych poradit, vytvářím si webovou stránku v programu WebSite X5 v8 Evolution a nevím si rady jaký si vybrat webhosting popřípadě co by měl umět abych s tím neměl posléze nějaký problém .. Děkuji

Doporučuji 100% WEDOS (Wedos.cz) levné kvalitní
Online podpora: 24hod/den je tam online podpora jaýkoliv problém vyřešíš hned z na místě... dokonce mi i instalovali web :D ... velká ochota... jsem u nich už nějaký rok a ještě jsem si vživotě nestěžoval pouze chválím... + ruzné slevy soutěže... prostě DOPORUČUJI !

Podle mě záleží na tom, jaký web děláš. Pokud nějaký herní klan, či třeba blog, forum atd. úplně stačí doména III. řádu a zadarmiko třeba www.fedora.cz .
Pokud něco na vlastní doméně II. řádu (typicky firemní web), tak vrazit korunu denně a vzít si www.onebit.cz . Jak už bylo psáno. Podpora blesková, bez výpadků atd. A úplně stačí ten tarif WebStart a až se zaplní (třeba za 2 roky), přejít na větší.
Hlavně ne pipni (výpadky, problémy s FTP a když se na něco zeptáš podpory, zablokují ti web - 403). :-)

Ano, to je dalsi z problemu. Casto chteji lidi web, aby ho meli (kdyz ho maji vsichni) a v ramci setreni splacaji sami jakousi hruzu, protoze jsou presvedcovani (vyrobci ruznych WYSIWYG editoru), jak je to snadne.
Potom nejen, ze web blbe vypada, ale take se nenajde v zadnem vyhledavaci atd. Ale maji web, jsou "in" a usetrili za "draheho" programatora. Oni totiz na webu vidi pouze to, "co je videt" a nic dalsiho. jeste se pak divi, co na tom je tak draheho, kdyz to sami udelali za 3 hodiny (jeden soubor) v MS Word.
Rikam tomu "weby z Tesco". :-)

Podle mě je na tohle ideální nějaký RMS. Úprava vzhledu (nakonec se přijde na to, že stačí jen přemalovat header a změnit ikonky a tohle se dá jednorázově někomu svěřit) je jednodušší, než to dělat celé a opravy chyb jsou většinou rychle dostupné (rychleji, než bych to hledal já na svém výtvoru, nebo si na to každou chvíli někoho zjednával).