Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kratka platnost prihlaseni

Ahoj, posledni dny se mi stava, ze se treba nekam prihlasim (ifortuna, vodafonepark atd.) a pokud se poradi prihlasit, tak to vydrzi treba jen 2 minuty- staci abych na neco klikl v nabidce (u fortuny treba jina nabidka atd.) a jsem opet odhlasem.
Trebu u Vodafoneparku se prihlasim a jsem prihlasen, ovsem ihned mi naskoci hlaska, ze budu do 1 minuty odhlasen (coz bylo drive treba az po 30minutach),
dale jsem si vsiml, ze se mi napr. u toho vodafone predvplnily prihlasovaci udaje
a nyni to musim uz delat opet pokazde.

Budu moc rad za rady:-)

pokud jsi vyresetoval nastavení ie, měl by cookies ukládat a přijímat.
nastavení ie obsah/ automatické dokončování- zaškrtnout, co potřebuješ (jména, hesla)
nastavení ie/ osobní údaje- nastavit jezdce na střední
nastavení ie/ zabezpečení- zresetovat všechny zóny
dále si stáhni iecookies.html - nehledej v tom složitost, koukneš na vybraný web a zjistíš, kdy kůkina vyprší (platnost).

opravdu nepoužíváš nějaký sráč? vir z toho vypouštím- ten je alespoň pořádnej, spíš antivir, anti něco, firewall giga pack...

vyzkoušej vše co je výše- ie neumí modifikovat cookies. zkontroluj si to na cookies poradny- moje 4 kůkiny mají bezpečnou životaschopnost.

že tě to odhlásí bude záležitost cookie, něco je musí mazat, nebo modifikovat- ie to neumí, ten je pouze odvrhne, nebo smaže při zavření.

zkus vypnout noda, zrestartovat stroj a zkusit- pochopitelně až vyzkoušíš co máš nahoře- chci vidět expirační dobu.

Problem bude asi v IE, zkousel jsem to ve Firefoxu a tam to prihlaseni funguje.
Tak pokud existuje na to neco, tak budu rad, preci jen jsem zvykly na IE
a Firefox mam pouze pro mimoradne ucely hokus pokus:-)

Jeste mam problem (ale to uz jsem zde nekde psal) patrne s knoflikovou baterii v ntb. Jednou jsem v noci vypl pocitac, skutecne se vypl a pak jsem ho chtel rano zapnout a svitila stale kontrolka, ze je zaply i kdyz nebezel, tak jsem ho musel vypnout a znovu zapnout, po delsim naskoceni mi naskocila volba, ze musim stisknout F1 pro vstup do biosu- tam jsem musel nastavit hodiny a datum
a opet to nabidlo pouze hlasku, ze je chyba a ze stisknout F1, nakonec jsem prisel na to, ze kdyz tuto hlasku budu ignorovat a stisknu ESC, tak se mi Win spusti normalne.
A od te doby pri zapnuti ntb mi naskoci vzdy hlaska o spatnem datumu, takze v biosu musim prenastavit a pak se to uz spusti.
Od te doby, kdyz dam napajec primo do notebooku, tak se hned rozsiviti kontrolka jako by byl ntb zaply, i kdyz zaply neni. Musim ho tedy nasilim (dlouhym stiskem) vypnout a pak zapnout, objevi se to co jsem popsal vyse.
Ze by tak z niceho nic knoflikova baterka byla kaput, no je to mozne, i kdyz bude asi problem ji vymenit.
Taky jsem si vsiml, ze kdyz si po zapnuti (uz se zmenenym datumem) nactu treba idnes, tak tam mam vcerejsi zpravy, musim dat az obnovit a je to cerstve.
Diky:-)