Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký procesor? - socket 775

Dobrý večer lidi, chtěl bych se zeptat, jelikož mám upgrade grafarny Gforce 9800GT, nove ramky (2x1024, 2x512)-3GB chtel bych se pořídit lepší procesor

Ted mam Intel p4 640, 3,2Ghz socket 775
Uvažuji INTEL Pentium Dual-Core E5700 3GHZ

Chtel bych vedet jestli to na výkonu poznám, při hraní her (ptz současnej procesor na maximalni rozliseni moc nestíhá)
popř. jakej procesor by byl vhodnej, lepší v cenový relaci do 1500Kč

Děkuju za jakoukoliv odpoved, važím si toho =)

Změna předmětu, původně: Jaký procesor? (host)

jelikož mám upgrade grafarny Gforce 9800GT, nove ramky (2x1024, 2x512)-3GB chtel bych se pořídit lepší procesor

Takže už jsi do toho nacpal kupu peněz a zbytečně.

Záleží jakou máš desku jestli by tam ten E5700 šel dát.