Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM a procesor...výkon k ničemu?

Ahoj. Častokrát slyším různé názory. že procesory s 6-ti jádry jsou na hry k ničemu a taktéž 8GB RAM. Je to pravda? Mi se to zdá nějaké divné a kolikrát jsme to viděl i tady v poradně. Díky za odpovědi... :-)

"čím lepší HW tím větší výkon"
Co je lepsie, ferrari alebo autobus? Obe su dostatocne vykonne (vykon maju mozno aj stejny :) ale kazde je lepsie na nieco ine.
Autobus je lepsi ked chces rychlo previezt 100 ludi, a ferrari ked chces previezt 2ludi (100 ludi by si prevazal s jednym ferrari omnoho dlhsie jak s jednym autobusom).