Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC nenabootuje systém

Dobrý den, moje PC nechce nabootovat, po spuštění píše tuto hlášku:
select proper boot device. boot media in selected device and prerss a key
Priority v Biosu mám nastavený snad správně:
1. HDD se systémem
2. DVD drive
Co s tím?
Díky za rady.

Už nic nechápu, teď to naběhlo, nevim jakto, nic jsem s tim nedělal. Mám něco zkusit zkontrolovat při naběhlim systému, protože mám takové obavy, že po restartování, by se mohlo stát zase to samé.