Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze se dostat zvenku na veřejnou IP

Dobrý den,

potřebuji nastavit dálkový přístup přes internet na digitální rekordér s kamerovým systémem. V lokální síti se na něj dostanu bez problému, ale z venku nikdy. Přečetl jsem už hodiny stránek věnujícím se tomuto tématu a pořád nic. Veřejnou adresu jsem si zajistil od O2. Na např. mojeip.cz najdu svoji "venkovní" adresu a když jsem v lokální síti, přesměruje mě na router. Zvenku to však nefunguje. Z lokální sítě však nefunguje ani port forwarding, kt. mám (podle mě) nastaven 100pr. správně. Už jsem zkoušel nastavovat firewall, konzultoval tohle s it odborníky(zatím ústně a bez možnosti být u pc), ale vždy bez úspěchu..jako kdyby tam byla nějaká důležitá maličkost, o kt. se nemluví..nebo už nevím...prosím o radu.
p.s. když se zkusím dostat na "vedlejší" IP (přičtu ke koncovému číslu svojí pevné IP třeba 1, 2 atd zvenku, dostanu se na přihlašovací dialogy routerů, kamer atd, kt. má zjevně také připojené někdo s veřejnou IP..na svůj router jsem se však zvenku zatím prostě nedostal)

díky moc

1. Dev Port slúži na konfiguráciu dvr z vonka - ten teraz nechaj na pokoji - všetko si nastavuj zatiaľ iba lokálne
2. HTTP Port nastav na 8080 alebo 8081 alebo čo ja viem... Možno Ti Tvoj ISP blokuje port 80 preto 8081
3. V routri ho presmeruj na 80 čiže: 8080 - > 80
4. DNS : Tvoj provider - neviem, alebo použi public Google...

potom budeš pristupovať na dvr asi takto: tvoja_wan_ip:8081