Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto ???

Nazdar

Prosím Vás neviete mi niekto poradiť čo mám urobiť ,keď mi na jednej nemenovanej aplikácii napíše že "Správna iniclializace aplikace (0x0000135) se nezdařila. Čo mám s tým robiť" ?

Dakujem za odpoveď

HRB
Přečíst tohle, potom se zeptat jako člověk. (karel)

Pozret si na webstranke nemenovaneho autora ci ma nemenovana aplikacia nemenovanej verzie bezat na nemenovanych Windows, a ci to neni treba spustat cez pravy klik napr v rezime kompatibility alebo ako spravca, a co vsetko potrebuje k svojmu chodu.

Tie cisla su len pre autora aplikacie, nikto iny ich dekodovat nevie.