Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nvlddmkm.sys - bsod - windows 7

mam problem s bsod kvuli nvlddmkm.sys s cislem 0x0000116 ,kdykoliv pustim windows 7 zatuhne to v loadingu "vitejte" v nouzovym rezimu vsechno funguje,muze drivery smazat,pripadne reinstalovat,jenze po dalsim reinstallu to hoditu samou chybu,muzu je smazat a zadny neinstalovat,potom najede i normalni windows,jenze sedmicky jsou natolik aktivni zesi sami stahnou ovladace pro moji grafickou kartu (gtx470) a vyzadaji si restart,potom uz pc zase nenajede,zkusil jsem to to vsechno smazat rucne,jenze po reinstalu i starsi verze ovladacu zadna zmena,porad to pada na nvlddmkm.sys,teda aspon to tak vypada,bsod se ted neukazuje,jen to zustane zasekly,zkousel jsem treba postup

1) V adresáři C:\\Windows\system32\drivers najít soubor nvlddmkm.sys a přejmenovat ho na např nvlddmkm.sys.old
2) V adresáři NVIDIA (Defaultně je přímo v kořenovém adresáři C:\\... Ale pokud jste při instalaci měnili cestu tak víte kde ho máte...) najděte soubor nvlddmkm.sy_ a překopírujte ho do C:\\Windows\system32
3)Spusťte příkazový řádek (C:\\Windows\system32\cmd.exe - spustit jako správce) a do něj zadejte příkaz
EXPAND.EXE nvlddmkm.sy_ nvlddmkm.sys
4)Překopírujte soubor nvlddmkm.sys z C:\\Windovs\system32 do C:\\Windows\system32\drivers
5)Restartujte počítač....

ale bez vysledku,zkousel jsem mackat F8 a dat "posledni znama funkcni konfigurace" jenzeto najede ona konfigurace bez driveru a ja muzu jen nainstalovat novy,a potom uz nenajedu,chtel jsem zkusit obnovit system,ale mam tam jen 4 datumy tehoz dne a nikde jsem nenasel,kde ma windows7 dalsi datumy - dalsi body obnoveni

nevi nekdo co s tim? hraju si s tim uz 3 hodiny a dosly me uz uplne vsechny napady,navody z netu taky selhaly,a ochranou starforce to pravdepodobne neni,pri pokusu o jeji uninstall to psalo,ze zadnou nemam

Měl jsem stejným problém. W7 64bit, GTX 470, BSOD STOP: 0x0000116, nvlddmkm.sys...V nouzaku jsem odinstaloval ovladač a vše jelo :X Sáhl a nainstaloval jsem nový a pokaždé to spadlo...bojoval jsem s tím dlouho, ale nakonec jsem zkusil Advanced SystemCare 6 opravilo to hromadu chyb v registrech atd., ale kdo ví jestli taky Advanced SystemCare 6 nebyla ta příčina proč to nejelo :X...Zatím to jede bez problému, ale mám z toho hrůzu...grafika už taky může být na cestě do věčných lovišť a jen jsem ji to trápení ještě prodloužil o pár dnů :D kdo ví...

upéct pcie kartu ve stolním pc by se nemělo podařit, to není poddímenzovaný neuchladitelný notebook.

problémy začínají špatnou instalací ovladačů (chybí driver konkrétního chipsetu od výrobce mb), potom už ovladač grafiky nefunguje 100% kompatibilně.

různé cleanery léčí hlavně pseudoproblémy, vadně fungující driver nemají jak opravit, ale můžou odstranit zbytky předchozího ovladače. windows to sice umí taky, ale ne jeho samoadmini.
zároveň jako každá aplikace - ani tyto cleanery nejsou bez chyb. a pokud se rozhodnou zasahovat do systému, občas to přeženou. jejich uživatelé pak navštěvují internetová fóra - co teď s polonefunkčním zmetkem.
smrtelnou kombinací je však to, že tyto čističe používají právě bfu, kteří jsou už tak rizikem pro svůj systém.

když ti to jede - grafika ani větrák procesoru nejsou zacpané prachem a zdroj není fraška eurocase - pak není důvod se o grafiku obávat.