Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak rozchodit dva počítače na ADSL modem Alcatel SpeedTouch510i (1xEthernet)?

Zdravim vsechny. Poradi nekdo jak rozchodit internet na dva pocitace prostrednictvim modemu Alcatel Speed Touch 510i, který má jen jedno rozhrani Ethernet? Mel by pry stacit switch, to by bylo OK, ale potreboval bych jeste poradit s nastavenim, jsem v tomhle lama, ale ucim se rychle. Je to slozite? na jednom compu jsou Win XP a na druhem Win 98 SE. Diky moc za kazdou odpoved. ;o)))

Podívejte se do nastavení TCP/IP síťového připojení na současně připojeném PC(*). Věřím, že tam bude přidělování IP a DNS automaticky. Pokud to tak je, modem/router je připraven obsloužit více počítačů a stačí opravdu jen vřadit mezi modem a počítače switch.

* Start/Nastavení/Síťová připojení/Připojení k lokální síti-Vlastnosti

pozn. Pokud tam máte nějaké hodnoty, napište jaké.