Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace OS do Mini-notebooku

Dobrý den. Potřebuji se zeptat jak nainstaluji OS (Windows XP možná 7) do mini-notebooku? Jde se nějak vyhnout tomu abych si musel kupovat externí CD-ROMku? Předem dík za odpověď.
Změna kategorie, původně: Software. OS = operační systém. (karel)

Ahoj,mam problem, pri instalaci win xp t flasky mi to hned poslusteni bootu hodi modrou obrazovku a pri instalaci win 7, probiha instalace a po urcite dobe hodi pokazde chybu, cim to muze byt?
netbook acer aspire one ZG5

muze skutecne byt vadny hardware - ssd disk, ram, deska, spatne vytvorena bootovaci flashka, spatne nastaveni biosu... Tezko takto radit, kdyz nevime co vsechno jsi podniknul, podle jakych navodu jsi pracoval a jake selftesty jsi provedl

Mám jednu radu Actibe@ boot disk vytvoří to OS o velikosti cca 70MB na flash a tam si můžeš pohrát s oddíly případně u mini zvolit aktivní ten s obnovou WinXP ta těchto strojích bejvaj často schovaný že ani při starti nemaj nabídku pro obnovu a v BIOSU se taky nic nenajde jinak co mám funkční pro LINUXY na flash je Universal USB installer