Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube - jak stáhnout video?

Dobrý den,
opět jsem trošku v úzkých... Na youtube.com je video s mým synovcem a ráda bych ho stáhla na cd/dvd a darovala sestře. Mám ale problém, jak to stáhnout a pokud možno, aby disk byl přehrávatelný jak v pc, tak v tv.
Tady na pc.poradně jsem četla článek "Jak nahrát video z ČT pomocí VLC playeru", tak jestli to platí i pro youtube. Jinak VLC mám také a jsem s ním velice spokojená =).
Děkuji moc a snad se zadaří =)
Změna předmětu, původně: Youtube (LaKr) (Kráťa)

loading...

Myslim, ze otez pouziva nejaky youtubedownloader, ktory umoznuje dokonca online konverziu do mp3 rovno a videa robi priamo do avi. Pouzitie je jednoduche, zadas adresu do programu a vyberies format v akom to ulozit. Samozrejme freeware.

díky za přečtení příspěvku. vlc myslím dodělal podporu tubíčka, nicméně bude výhodnější převést online nástrojem, třeba od Guesta. hlavně by chtělo zjistit, co umí tvá krabička přehrát.