Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Autobazary v Německu

Potřebovala bych poradit, jestli nemáte někdo zkušenosti, potřebuju si dovést auto a chtěla bych se zeptat jestli nemáte tip na dobrý bazar v Německu a popř. mi dát link na netu.

Kolega si takhle před pár lety kupoval auto v BRD a zadal to nějaké české firmě, ta mu dala webové stránky spřátelených německých autobazarů, tam si vůz vybral a oni mu za ani ne moc velkou zprostředkovatelskou odměnu vůz dovezli a ještě mu vyřídili tu byrokracii kolem (lustraci neukradenosti, clo, DPH, SPZ, pojištění atd.). Jednalo se o MB (E) a vyšlo ho to pořád výrazně levněji než tady.