Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zapojení dvou routerů na jední ADSL lince

Dobrý den, mám doma router zyxel Prestige 660RU-T3/T7 a zyxel prestige 660HW-T3 ten první používám teď ale potřebuji do toho zapojit druhý kvůli wifi myslel jsem že by mohlo jít kabel od prvního routeru co mám teď do pc zapojit do toho druhého a z toho kabel do pc, nastavit to nějak a pak už by to mělo fungovat, našel jsem na netu pár návodů všude bylo že stačízapojit druhý router do lan portu vypnout na něm DHCP server a to je vše ale nějak to nefunguje. A musím mít zapojení i ten první protože taťka na něm má zapojení starý počítač který nemá sí´tovku takže to tam má přes USB což ten druhý router nemá. Jo a ještě k těm návodům byli na jiné routewry ale myslím že to je dost podobné ne? Takže prosím pomocte. a já zítra ráno odjíždím a když se to do tý doby nepovede tak bych dal heslo ségře a ona by to pak tady zjoušela podle vašich rad (jen ona o tom skoro nic neví takže to asi bude trochu složitější xd)

OMFG... nulová snaha, nulová inteligence. Za ten týden jsi to mohl mít hotové už asi tak 500x. Dokonce bych řekl, že se toto dá i vygooglit.

Advanced - Triple-play - General (aspoň doufám, doma Zyxel nemám) a tam si to naklikáš dle potřeby. Standardně jsou pro O2TV přednastaveny porty 2 a 3. Stačí je analogicky překonfigurovat na stejný virtuální okruh (PVC) dle vzoru portu 1 nebo 4.