Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Námětovnice na články

Jsme poradna. Některé dotazy se často opakují, nebo někdo potřebuje naopak málo častou věc, jenž není k nalezení a kterou jiný ovládá bravurně. A na to jsou dobré právě články, na které se pak lze ve vláknech s dotazy odkazovat.
Leckdo by o něčem napsal ale neví co. Navíc každý má "jiný šálek čaje" .
Pište do tohoto vlákna tipy na články, co by vás tak zajímalo. Co tip, to jeden samostatný příspěvek, aby na to šlo jednotlivě reagovat.
Pokud budete chtít o něčem sami napsat, zareagujte "beru si" a tím si téma jaksi rezervujete na dejme tomu 14 dní, aby nepsalo 5 lidí stejný článek.

Pracuji na druhém dílu (později než podle plánu, ale přece). Obsahem budou dva pokročilejší editory - Sony Vegas Movie Studio 12 jako jeden z komerčních editorů a Kdenlive na Linuxu jako free alternativa. Koncept bude nejspíš stejný, jako u prvního dílu. Popíšu prostředí editorů, k čemu slouží jednotlivé nástroje a doplním pár tipů pro import/export. Nebude to tedy vyloženě návod k použití, kde by byla popsána práce se všemi nástroji i s příklady. Spíše takový přehled - to se myslím od toho i čeká. Podrobný návod pro Sony Vegas je např. zde a vložil bych na něj do článku odkaz.
http://www.tvfreak.sk/modules.php?name=News&new_to pic=9

Pokud máte nějaké připomínky, napište.

Nějak jsem nenašel žádný článek, který by upozornil na nekvalitní zdroje, což je výrazné procento produkce. Jak by měl vypadat výkon na 12V větvích, co zanemnají různe pojmy jako modulární kabeláž, PFC apod. Aspoň ubude sebvrahů se zdroji EC apod.