Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Ktory N-kovy router (TP-Link?) pre Antik

Nedavno som kupoval router pre seba, mam TP-LINK TL-WR1043ND - s org. FW boli problemy, s alt. FW uz ide bezchybne, takze by som chcel rovnaku znacku pre znamu, ona nepotrebuje GLAN, takze vyberam zatial medzi tymito:

TL-WR741N - 150 Mbit/s - 19 Eur
TL-WR743ND - 150 Mbit/s - 22 Eur
TL-WR841ND - 300 Mbps MIMO - 26 Eur
TL-MR3420 - 300 Mbps MIMO - 30 Eur

Vsetky su N-kove, ale 3. a 4. su "MIMO", je tam aj realne 2x vyssia rychlost?

Zatial sa mi pozdava najviac TL-WR841ND, prip. TL-WR741N. Tieto splnaju aj podmienku alt. FW z DD-WRT, dalsie 2 nie su podporovane a koli problemovemu orig. FW na mojom routri by som chcel mat moznost volby.

Moze provider blokovat router, alebo su zname problemy s niektorymi znackami, modelmi? Jedna sa o Antik v KE.

Dakujem.

Aký konkrétny problém si mal s tym TL-WR1043ND routrom v Antiku? Ja ho mam tiež a stale keď je vypadok prudu alebo ho reštartnem, tak mi zablokuje Port a to neide ani SET TOP BOX a musim tam volať, aby to odblokovali.