Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přetížení hostingu.

Ahoj, hostuji o Onebit.cz a mám tarif web-profi webhosting stalo se mi ale že se mi jednou stránky zasekly a nešlo dát ani zpět, ani kliknout na odkaz a nic. Je možné že bych ten webhosting měl nějak přetížený? Bylo asi 280 000 zobrazení stránek za den a 38 000 unikátních ip za den. Prostě se zasekli stránky a nešlo s tim nic dělat. Nevím jestli to bylo jenom u mě , nebo u všech. Je možné při takovém počtu návštěv ten server nějak přetížit? Stalo se to jen jednou. Snad můj dotaz pochopíte, omlouvám se ale moc tomu nerozuním (webhostingu). Děkuji

Ok v poriadku, len ma udivuje, ze podla typu otazky totalny amater prevadzkuje web, ktory patri v nastevnosti urcite do top100 v cz. To ako riesis pripadne problemy na webe, ci uz s databazou, zdrojakom alebo podobne? Bezudrzbovy system totizto neexistuje.
Ale ako pozeram na nic zacina mi uz byt vsetko jasne.