Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou Grafiku

Ahoj páni odborníci, mám menší problém, potřebuji vyměnit svou starou grafickou kartu GForce 4 MX440 za něco trošku lepšího, abych si mohl semtam i něco zahrát, GodFather atd
hned na začátek napíšu, že bych do toho chtěl investovat něco kolem 2000 Kč. Vím, že to není moc.
Moje sestava
CPU: Athlon 1800+
RAM: DDR 512 (deska podporuje pouze 266)
AGP: 8x

GF 6600 je oříznutá verze GF 6600GT, budeš na ni potřebovat zdroj asi 400W.
Pro tvoji sestavu by asi byla nejvhodnější karta GF 5900, nejhůře 5900XT,
na tu stačí bohatě zdroj 300W. Shodou okolností uvažuju o prodeji ASUS GF 5900
včetně 6 originál CD her a ASUS softwaru. Default má, pokud si pamatuju
400/900 - 128/128 AGP8x, DVI a dá se v poho přetaktovat o 10%, což jsem kdysi zkoušel.
Nedá se sehnat, protože byla drahá, takže nVidia rychle vylezla s oříznutou 5900XT.