Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video efekt (template?)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak docílím tohoto efektu (barevné světla)
watch
nebo jestli je to pouze template stažený, bohužel jsem nic na netu nenašel.
Pokud někdo neví co mám na mysli je to třeba i zde
watch 0:55-1:10
Pracuji se Sony vegasem, předem děkuji za odpovědi.

Udělej si ve Vegasu separátní video stopu "nad" tím svým videem, do ní si vygeneruj požadovaný barevný efekt (z Media generators, třeba Color Gradient). Hrej si s fade on/off (timeline musíš hodně roztáhnout, chceš-li dosáhnout blikání) a s opacity téhle videostopy.

Možná je na to i nějaká utilita třetí firmy, nepátral jsem. Zkus to na TV Freak fórech (cz nebo sk), třeba někdo bude vědět.